10 روش زهرمار کردن سفر قسمت اول (طنز)

هر کاری یک آدابی دارد. سفر هم از این قاعده مستثنی نیست. سفر می تواند تنهایی باشد یا گروهی با خانواده یا دوستان. حالا در این مقاله کوتاه روش هایی را به شما یاد میدهیم که با استفاده از آنها می توانید سفر را به دیگران زهر مار کنید و البته اگر این کارها را انجام ندهید سفر خوب و خاطره انگیزی خواهید داشت.

1-قبل از اینکه حرکت کنید حواس سایر اعضای خانواده را پرت کنید تا فراموش کنند یکسری کارها را انجام دهند. مثل بستن شیر گاز، بستن فلکه آب یا حتی قفل کردن درب های منزل. اینجوری وقتی راه افتادید ممکن است همسایه ها با شما تماس بگیرند و بگویند که منزلتان را آب برده یا به خاطر گاز آتش گرفته یا حتی دزد آن را خالی کرده.

2- شب قبل از سفر کسی که راننده است را تا صبح به حرف بگیرید و نگذارید که بخوابد. با او دعوا کنید یا مثلا بر سر یک موضوع بحث کنید. حتی میتوانید دیگران را هم با او به بحث بکشانید.

3- در اتوبوس مرتبا شاگرد راننده را صدا بزنید و از شیر مرغ تا جون آدمیزاد را از او بخواهید تا هی در وسط اتوبوس را برود. در مورد فیلمی که در اتوبوس پخش می شود با صدای بلند صحبت کنید. حتی اگر می توانی آخر فیلم را برای بقیه تعریف کنید یا وسط فیلم شاگرد راننده را مجبور کنید که فیلم را عوض کند.

4- صندلی خود را در ماشین یا هواپیما انقدر عقب ببرید که نفر پشت سری صدایش در بیاید و بعد بلند بلند جواب او را بدهید.

5- مدارک مورد نیاز سفر مثل شناسامه، کارت ملی، دفترچه بیمه و از این قبیل را در خانه جا بگذارید.

6- یک شاعت بعد از زمانی که راه افتادید ناگهان به یاد بیاورید که یک ساک مهم را در خانه جاگذاشته اید و حتما باید برگردید.

7- پشت سر راننده دست بزنید با صدای بلند و نخراشیده آواز بخوانید و حتی از دیگران بخواهید که با شما همراهی کنند.

8- خدای ناکرده اگر تصادف کردید در حالی که دیگران سعی در آرام کردن همدیگر دارند و سعی میکنند آرام خودشان را حفظ کنند ، غش کنید فریاد بزنید و با راننده دعوا کنید طوری که انگار او مقصر است. اگر هم خودتان راننده اید این کار را با دیگران انجام دهید.

9- در طول سفر همیشه نفوس بد بزنید. مثلا: من میدونم تصادف می کنیم ، یه حسی بهم میگهسفرمون خراب میشه ، فکر کنم این سفر آخرمونه و از این قبیل جملات امیدوار کننده. بعد هر اتفاق نا خوشایندی که افتاد به صورت عالمانه ای سر تکان دهید و بگویید : مننننننننن می دوووووونستم.

10- برای اینکه سفر هیجان انگیز تری داشته باشید در طول سفر با سایر خودروها کورس بگذارید و تا میتوانید بوق بزنید.

ادامه دارد...