10 روش زهرمار کردن سفر قسمت دوم (طنز)

 11- در هنگام سفر با اتوبوس زمانی که راننده در مکانی برای استراحت و غذا توقف می کند ناگهان غیب شوید تا مسافران ساعت ها منتظر شوند.

12- وسایل غیر ضروری را بسته بندی کنید و با خود بیاورید اما وظیفه حملش را به عهده دیگران بگذارید. لوازمی از قبیل لباس اضافی، جاروبرقی سشوار یا حتی کتاب هایی که سالی یک بار هم به آنها نگاه نمیکنید باشد.

13- از امکانات محل اقامتتان طوری استفاده کنید که انگار دیگر قرار نیست به آن محل برگردید.

14- اصلا لازم نیست با همسفرانتان روراست باشید. مثلا اگر نظرتان را درباره محل اقامت انتخابی میپرسند ، محل را تایید کنید اما بعد از ساکن شدن شروع بع غر زدن کنید.

15- اصلا لازم نیست وسایل شخصی خود را همراهتان ببرید. هر چیزی که لازم دارید را دیگران همراه خود دارند. از خمیر دندان، مسواک و حوله گرفته تا دمپایی ، شانه و لباس گرم. همه ی اینها در وسایل دیگران یافت می شود.

16- در طول سفر یا کم حرف باشید و جواب هیچ کس را ندهید یا انقدر حرف بزنید که گوشه ی دهانتان کف کند و آسایش دیگران را مختل کنید. این روشی است که در اتوبوس و هواپیما به شدت جواب می دهد.

17- از هر چیزی که میتوانید ایراد بگیرید. هوا، غذا، مردم، روزگار، سرو وضع مردم و هرچیزی که میبینید.

18- حتما در محل اقامتتان همسایه هایی دارید. حالا چه در هتل یا اقامتگاه باشید چه در ویلا. سعی کنید با همسایه ها درگیر شوید و یقه گیری کنید. مطمئنا یک بهانه برای این کار پیدا می کنید.

19- در سفرهای گروهی حتما تعدادی بچه با شما همراه هستند. آنها را بترسانید و مجبورشان کنید بی سروصدا در گوشه ای بنشینند و اگر سوالی از شما کردند اصلا جوابشان را ندهید تا بفهمند که اصلا دوستشان ندارید.

20- در سفرها حتما عکس میگیرید. حتما عکس ها را خراب کنید. چه خودتان عکاس باشید چه دیگران از شما عکس بگیرند.