بهترین کافه های قشم برای دیدن غروب آفتاب

قشم یکی از زیباترین جزایر ایران است که بدون شک حتما باید یکبار به آن سفر کنید. این جزیره یک مکان بسیار عالی برای استراحت به دور از شلوغی و قیل و قال اماکن شهری و شلوغ است. انواع تفریحات آبی و مراکز خرید مجلل در کنار هتل هایی با خدمات بسیار عالی امکانی را فراهم کرده تا بتوانید یک سفر بسیار عالی را در این جزیره تجربه کنید. در کنار همه ی این مواردی که گفته شد دریای نیلگون، آسمان صاف و ساحل شنی باعث شده تا یک منظره خاص و زیبا در این جزیره در انتظار شما باشد. بدون شک یکی از زیباترین کارهایی که در این جزیره میتوان انجام داد لذت بردن از غروب خورشید است. نشستن در کنار ساحل و دیدن غروب خورشید در پهنای دریا بدون شک فراموش نشدنی است. در این مطلب 8 تا از کافه های قشم را که میتوانید در آنها بنشینید و غروب خورشید را ببینید به شما معرفی میکنیم.
1-    کافه باران: در خیابان امام قلی خان شهر قشم کافه ای وجود به نام باران که هم در میان گردشگران مشهور است و هم بومیان جزیره زیاد به آن سر میزنند. این کافه به خاطر قهوه هایش بسیار محبوب است و اگر در شهر در مورد جایی که بتوانید یک قهوه خوب سرو کنید سوال کنید بدون شک کافه باران را به شما معرفی میکنند. اما فقط قهوه نیست. دسرهای مختلفی هم در این کافه انتظار شما را میکشد که در کنار قهوه میتوانید از آنها نیز استفاده کنید. این کافه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب از شما استقبال میکند.

2-    کافه اولگا: در مجتمع سیمرغ کافه ای وجود دارد به نام اولگا که اگر در طول روز برای خرید و گشت و گذار در جزیره خسته شدید و قصد داشتید استراحت مکانی بسیار مناسبی است. در خاص بودن این کافه همین بس که توانسته هر نوع سلیقه ای را از هر طیفی به خود جلب کند و رضایت آنها را به رزومه خود اضافه کند. این کافه درهایش را همه روزه ساعت 8 صبح به روی مردم باز میکند و تا 8 شب از آنها پذیرایی میکند.
3-    کافه سل: این کافه با اینکه در مجتمع شلوغ سیتی سنتر 2 واقع شده محیط واقعا دنجی دارد. کافه ای که میتوانید انواع قهوه، شیک ها، بستنی و کیک را در آنجا سفارش دهید. این کافه بدون شک یکی از بهترین مکان ها برای خوردن یک میان وعده است و گشت شما را تبدیل به یک خاطره بسیار عالی میکند.
4-    کافه رستوران شب های دفاری: یک کافه رستوران که در یک خانه بزرگ با دکوراسیون سنتی ساخته شده است. البته کافه و رستوران از هم جدا هستند و در فضاهای متفاوتی از هم قرار دارند. اما مهمترین نکته این کافه این است که هنگام ورود به این کافه از شما با حلوا و قهوه عربی پذیرایی میشود.
5-    کافه کلبه: اگر به دنبال یک محل بسیار دنج و ساکت و آرام می گردید میتوانید روبه روی برج آپادانا، آن را پیدا کنید. کافه کلبه که میتوانید در آن انواع نوشیدنی های سرد و گرم را با بهترین کیفیت سفارش دهید. شما در این کافه میتوانید از اینترنت رایگان هم استفاده کنید و لذت نوشیدنی خود را دو چندان کنید. اگر در روزهای گرم سال به این کافه رفتید پیشنهاد میکنیم حتما یک شیک خنک سفارش دهید تا دقیقا متوجه شوید که چرا این کافه را به شما پیشنهاد دادیم. این کافه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب از شما عزیران پذیرایی خواهد کرد. ( این جمله آخر رو کافه ای اومدم  )
6-    کافه رستوران خوان بوم: در بلوار امام قلی خان و در کنار هتل سارینای 2 رستورانی با فضایی خاص و بومی وجود دارد. این رستوران فضایی بومی دارد و محیطی جالب که بدون شک شما را وادار به عکاسی و احتمالا سلفی گرفتن میکند. در این کافه رستوران شما میتوانید در کنار غذاهای بی نظیر و خوش طعم، انواع نوشیدنی و دسر را سفارش دهید.  این کافه رستوران همه روزه از ساعت 11 صبح تا 11 شب از مهمانان خود پذیرایی میکند.
7-    کافه کوکو: در قشم کافه ای وجود دارد که ظاهری مدرن دارد اما اگر به منوی آن نگاهی بیندازید میبینید که کاملا سنتی است. البته نه کاملا. این کافه کوکو نام دارد. البته در این کافه شما میتوانید در کنار سفارش خود، قلیان هم درخواست کنید و لذت چندبرابری را  در این کافه از مهمانی خود ببرید. یک نکته. اگر واقعا اهل دود نیستید و بوی دود شما را اذیت میکند به هیچ عنوان به این کافه نروید. این کافه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب میزبان مردم قشم و گردشگران است.
8-    کافه الی: کافه الی یک کافه خاص در قشم است. این کافه به مشتریان خود در کنار انواع نوشیدنی و دسر، اینترنت رایگان هم میدهد که باعث میشود لذت بیشتری از خوراکی خود ببرید. این کافه یک ویژگی دارد که شاید مثبت و شاید هم منفی باشد. آن هم سیگار است. تابلوی << استعمال دخانیات در این مکان ممنوع است>> را در این کافه نمی بینید و این یعنی کشیدن سیگار در این کافه آزاد است. خب اگر اهل دود نیستید باید بیخیال سر زدن به این کافه شوید چون بدون شک تجربه ناخوشایندی برایتان رقم میخورد. این کافه همه روزه از ساعت 7 صبح تا 12 شب به مشتریان خود خدمات می دهد.