بالی

تور بالی و سنگاپور دی
 سنگاپور, سنگاپور

تور بالی و سنگاپور دی

7شب
14,510,000تومان
ایرلاین: ماهان
اعتبار از 02 دی تا 30 دی
اطلاعات بیشتر
تور بالی ویژه دی
 بالی, اندونزی

تور بالی ویژه دی

7شب
8,960,000تومان
ایرلاین: ماهان
اعتبار از 15 دی تا 30 دی
اطلاعات بیشتر
 اندونزی پرجعیت ترین کشور مسلمان در جهان است. این کشور در جنوب شرق آسیاست. در این کشور جزیره ای وجود دارد که ساکنان آن هندو هستند. یکی از زیباترین مناطق و جزایر جهان که به آن جزیره خدایان هم میگویند. یعنی بالی. بالی دو اقیانوس هند و آرام را به هم پیوند داده است و به همین دلیل آب و هوایی متفاوت دارد. از نظر آتشفشانی این جزیره فعال است و به همین دلیل خاک بسیار حاصلخیزی برای کشاورزی دارد. این جزیره دارای گنجینه های بسیاری است مثل طبیعت زیبا، پوشش گیاهی متنوع و دنیای زیر آب، شابزارهای پلکانی برنج و رودها و آبشارها تنها بخشی از این گنجینه است. اما بیش از هرچیزی آداب و رسوم و سنت های ساکنین این جزیره است که باعث جذاب تر شدن این جزیره به عنوان یک مقصد گردشگری شده است. این جزیره دارای اماکن دیدنی بسیاری است مثل موزه ی بالی، معبد مادر، سواحل نوسادوا، اوبد، آتشفشان کینتامانی و بسیاری جاذبه های طبیعی دیگر.
اماکن تفریحی

بهترین و زیباترین آتشفشان های فعال جهان برای ماجراجویی

تاریخ: 1398/03/07

بخشی از دیدنی های این کره خاکی که خیلی از مردم جهان جرات سر زدن به آنها را ندارند آتشفشان ها هستند. البته این خیلی از مردم کاملا در اشتباه هستند. چون آتشفشان ها فقط باعث خرابی و ویرانی نیستند. بلکه در بسیاری موارد باعث خلق جاذبه های طبیعی زیبایی می شوند که چشم هر بیننده ای را محصور خود می کند. در حال حاضر آتشفشان های فعالی در جهان وجود دارد که شما می توانید بدون نگرانی به آنها سر بزنید و از آنها بازدید کنید. حتی تعدادی از این آتشفشان ها را می توانید به راحتی و با کمی پیاده روی در کوهستان ببینید و راه سختی تا رسیدن به آنها وجود ندارد. فقط کافی است کمی شجاع باشید. در این مقاله چندتا از آتشفشان های فعال جهان را که شما میتوانید از آنها بازدید کنید را به شما معرفی میکنیم.

1-    آتشفشان پاکایا: این آتشفشان در مجمع الجزایر آنتیگوا و باربودا در دریای کارائیب قرار دارد. برای رسیدن به این آتشفشان باید حدود 2 ساعت پیاده روی کنید. مسیر این آتشفشان البته کمی سخت است و اگر اهل ورزش نیستید کمی به زحمت میخورید. البته مشکلی نیست. مردم محلی در آنجا حضور دارند که اسب در اختیار شما قرار می دهند و حتی تورهای محلی هم برای این آتشفشان برگزار میشود که میتوانید از آنها هم استفاده کنید.