سامویی

تور سامویی + پوکت
 سامویی, تایلند

تور سامویی + پوکت

7شب
12,750,000تومان
ایرلاین: ماهان
اعتبار از 25 آذر تا 25 آذر
اطلاعات بیشتر

 سامویی جزیره ای زیبا در تایلند که پر است از جاذبه های طبیعی، سواحل شنی سفید، تپه های مرجانی و درختان نارگیل. این جزیره سالانه میزبان بیش از 1.5 میلیون گردشگر از سراسر از جهان است که این نشان دهنده جذابیت این جزیره برای گردشگران است. جالب است بدانید این تعداد از تعداد مسافرانی که به پوکت سفر می کنند بیشتر است. در این جزیره تفریحات زیادی در انتظار شماست که خب قاعدتا بیشتر آنها آبی است. تورهای غواصی و شنا، تورهای قایق و کشتی، پارک سافاری ناموانگ، جت اسکی، اسکی روی آب، فلای بورد، قایق های مزی یا تفریحی، تورهای فیل سواری، آکواریوم سامویی و باغ وحش تایگر، ورودی باغ مخفی بودا و کلی تفریح دیگه که باعث به وجود آمدن سفری بی نظیر برای شما میشود.

تایلند کشوری در جنوب شرق آسیا که میتوان آن را یک دنیای کوچک معرفی کرد. سواحل شنی و سفید، اقیانوس، جنگل، آب های نیلگون، تاریخ غنی و هزاران مورد دیگه باعث شده تا این کشور عصاره ای از طبیعت دنیا را در خود جای دهد. تمام اینها در یک جا واقعا باورنکردنی است. در کنار تمام اینها فرهنگ و مردم تایلند هم باید به آنها اضافه کرد. مخصوصا غذاهای تایلندی را که یکی از مهمترین دلایل جذب توریست به این کشور است. این کشور مقاصد زیادی برای سفر دارد که نمیتوان همه ی آنها را با یکبار سفر کردن رفت. بانکوک، پاتایا، پوکت و سامویی تنها تعدادی از این مقاصد است. در زیر قصد داریم تا شما را با جزیره سامویی آشنا کنیم.
سامویی دومین جزیره بزرگ تایلند است. این جزیره در کناره خلیج تایلند واقع شده و شهرت آن به دلیل سواحل فوق العاده بکر و زیبا، تپه های مرجانی، درختان نارگیل و نخل، جنگل های انبوه استوایی و از همه مهمتر اقامتگاه های لوکس ساحلی آن است. ظاهرا این جزیره به صورت خودگردان اداره میشود اما خب نکته مهم این است که یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری در جهان محسوب می شود. به همین دلیل هم نسبت به سایر شهرهای تایلند از نظر قیمت کمی گرانتر است و هزینه های بیشتری روی دست مسافرین می گذارد. بهتر است بدونید که سامویی وسعت زیادی ندارد و به همین دلیل هم سیستم حمل و نقل خیلی خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است. تاکسی، ون و موتورسیکلت از جمله اینهاست. شما میتوانید خودتان یک موتورسیکلت یا دوچرخه کرایه کنید و به گشت و گذار در جزیره بپردازید. این جزیره جاذبه های زیادی برای بازدید در اختیار شما قرار میدهد.


1.صخره ی پدربزرگ و مادربزرگ: دو صخره ای که در میان گردشگران بسیار محبوب است و حتی خود تایلندی ها هم به آن زیاد سر میزدند. این صخره ها یک افسانه قدیمی دارند که می گوید یک زوج مسن در ساحل لامای غرق شده اند و سپس آب جسدهایشان را به ساحل آورده و این صخره ها را به وجود آورده است.
2. در نزدیکی پارک ملی آنگ تونگ مجموعه ای زا 42 جزیره قرار دارد که برای عکاسی  کردن مناظر خیره کننده ای را در اختیارتان قرار می دهد. البته نه فقط برای عکاسی، بلکه غواصی و پیاده روی هم از جمله تفریحات این جزایر است.
3. در این جزیره یک مجسمه 15 متری از بودا قرار دارد که برای تایلندی ها بسیار مقدس است.
4. پیاده روی در کنار سواحل شنی سفید رنگ هم می تواند یک روز خوب را برایتان بسازد.
5. سواحل سامویی که بسیار زیبا و دیدنی هستند و چشم هر بیننده ای را خیره میکنند. ساحل چاونگ، ساحل لامای، ساحل منام، ساحل باپت و ساحل بودای بزرگ از جمله این سواحل است. در این سواحل شما به غیر از پیاده وری میتوانید به غواصی و انواع تفریحات آبی هم بپردازید.
6. تئاتر میمون : در گذشته نارگیل مهمترین منبع درآمد مردم سامویی بود. آنها میمون ها را آموزش می دادند تا از درختها بالا رفته و نارگیل ها را بچینند. اما اکنون این میمون ها فقط نارگیل نمیچینند. ساز میزنند، شنا میکنند، دوچرخه سواری میکنند و از همه جالبتر ریاضی حل می کنند. برای دیدن این میمون ها جاهای زیادی در سامویی وجود دارد که به آنها تئاتر میمون ها گفته می شود.
7. مزرعه مارها: این مزرعه در جنوب سامویی قرار دارد و تعداد زیادی مار در آن نگهداری میشود. این مزرعه یک مار کبرای بزرگ دارد که بسیار معروف است. این مزرعه روزانه دو نوبت نمایش برگزار میکند.