بدروم

تور بدروم
 بدروم, ترکیه

تور بدروم

6شب
4,990,000تومان
ایرلاین: اطلس جت
اعتبار از 26 مهر تا 26 مهر
اطلاعات بیشتر
تور بدروم ویژه آبان
 بدروم, ترکیه

تور بدروم ویژه آبان

6شب
5,820,000تومان
ایرلاین: اطلس جت
اعتبار از 03 آبان تا 03 آبان
اطلاعات بیشتر

 بدروم شهری در جنوب غربی ترکیه که سالانه بیش از یک میلیون نفر از آن بازدید می کنند. این شهر در زبان یونانی هالیکارناسوس  نامیده میشود که نشان از قدمت این شهر دارد. آنچه که باعث جذب این تعداد توریست به این شهر می شود رستوران های شیک، هتل های مجلل، سواحل زیبا و چشم نوار و بوتیک های فوق العاده این شهر است. بین همه ی شهرهای ساحلی ترکیه بدروم بدون شک از همه زیباتر است. تفرج گاههای ساحلی بی نظیر، قصرهای پر زرق و برق،کافه های پر از گل و گلدان و خانه هایی با گچبری سفید همگی دلایل این مدعاست. این شهر حتی در روزهای شلوغ تابستان نیز شهری مناسب برای استراحت کردن و دور شدن از هیاهوست.  یکی از دیدنی های منحصر به فرد این شهر آرامگاه هالیکارناسوس است. این مقبره یکی از عجایب هفتگانه دنیای باستان محسوب می شود که توسط معماری به نام پایثیوس طراحی شده است. از دیگر بناهای تاریخی این شهر کارخانه کشتی سازی مربوط به دوره عثمانی است. کارخانه ای در قرون 18 و 19 میلادی کار میکرده و برای در امان ماندن از دست دزدان دریایی و حمله ی دشمنان دارای برج های مراقبت بوده است.

این شهر سرزمین آب های ابدی هست. جایی که تا چشم کار میکند نور و آب در کنار هم دنیای بی بدیلی را رقم زده اند. زمانی که به این شهر سفر میکنید باید انتظار یک سفر متفاوت را داشته باشید. این شهر موقعیت شبه جزیره ای دارد و با توجه به قرار گرفتن در دریای مدیترانه دارای آب و هوای گرم در تابستان و معتدل در زمستان است. در خصوص اقامت هم باید بدانید که مثل همه ی شهرهای توریستی جهان در بدروم هم از هتل های 5 ستاره تا اقامتگاه های ارزان تر وجود دارد و شما با توجه به بودجه خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

زمانی که به بدروم سفر میکنید شما هیچ زمانی را از دست نخواهید داد و مطمئن باشید در طول سفر حوصله تان سر نمی رود. این شهر در ساحل دریاهای اژه و مدیترانه قرار دارد و بنابراین شما میتوانید در سواحل زیبای آن هم قدم بزنید و هم از تفریحات هیجان انگیز آبی استفاده کنید. اما همان طور که گفته شد بدروم یک شهر تاریخی است و در نتیجه هنگام سفر به این شهر شما میتوانید در کنار تفریح و استراحت کردن از اماکن تاریخی در صورت علاقه بازدید کنید. از جمله این اماکن قلعه و موزه باستان شناسی سنت پیتر، جزیره خرگوش، ساحل بیتز، دروازه میندوس و موزه باستان شناسی زیرآب است.

مطمئنا یکی از کارهایی که در سفر به ترکیه توسط هر مسافری انجام میشود خرید کردن است. در بدروم مراکز خرید فوق العاده ای وجود دارد که اگر از آنها بازدید کنید بدون شک پشیمان نمی شوید حتی اگر خرید هم نکنید. مراکز خرید اواسیس، میدتاون و بازار بدروم رو به هیچ عنون از دست ندید. زمانی که به این کشور سفر کردید حتما کشتی کاتاماران یا بلو ویج رو امتحان کنید. با سفر با این دو کشتی یک تجربه بی نظیر را در دریای مدیترانه کسب میکنید.