آنتالیا

تور آنتالیا آذر
 آنتالیا, ترکیه

تور آنتالیا آذر

6شب
3,990,000تومان
ایرلاین: اطلس جت
اعتبار از 07 آذر تا 08 آذر
اطلاعات بیشتر
تور آنتالیا 1 آذر
 آنتالیا, ترکیه

تور آنتالیا 1 آذر

6شب
3,790,000تومان
ایرلاین: اطلس جت
اعتبار از 01 آذر تا 01 آذر
اطلاعات بیشتر

  بدون شک ترکیه کشوری است که که آوازه گردشگری آن در همه جای دنیا پیچیده است. کشوری تا چند دهه پیش هیچ حرفی در هیچ زمینه ای برای گفتن نداشت اما اکنون به مدد درآمدهایی که از صنعت گردشگری به دست می آورد جز گروه 20 است. 20 کشوری که اقتصاد اول دنیا را دراختیار دارند. این کشور شهرهای زیادی را برای گردشگری دارد. یکی از این شهرها آنتالیاست که در ساحل دریای مدیترانه با هتل های لوکس و ساحلی خودنمایی می کند. برای اینکه این شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کنید دلایل بسیاری وجود دارد. اقامتگاه های لوکس، سواحل زیبا و متعدد با تفریحات آبی متعدد، مراکز خرید زیبا و گوناگون با قیمت های مناسب، امکان سفر با بودجه های متفاوت از جمله این دلایل است. اما مهمترین دلیلی که این شهر به عنوان مقصد سفر انتخاب می شود امکان استراحت و کسب آرامش در آن است. البته گردشگری تنها منبع درآمد این شهر نیست. کشاورزی و کشتی سازی هم در این شهر رواج دارد و انواع کشتی های باری و تفریحی در سواحل این شهر ساخته می شوند. این شهر طبیعت بسیار زیبایی دارد.

آنتالیا شهری در غرب ترکیه و محبوب ترین شهر توریستی آن. شهری در ساحل مدیترانه که بخش اعظمی از فرهنگ و تاریخ این کشور را در خود جای داده است. این شهر یکی اولین سکونتگاه های انسان در ترکیه است که این موضوع باعث شده تا این شهر به عنوان یک شهر تاریخی هم مورد توجه قرار گیرد. البته این شهر یکی از مدرنترین شهرهای توریستی جهان است و دارای هتل های بسیار لوکس و زیبایی است که هنگام اقامت در آنها تمام امکانات در اختیار شما قرار دارد و احتیاجی به خروج از هتل و استفاده از سایر امکانات داخل شهر ندارید. این شهر جاذبه های گردشگری بسیار متنوعی دارد. از اماکن قدیمی گرفته تا سواحل شنی زیبا تا طبیعت بکر همه نوع جاذبه را می توانید در این شهر ببینید.

شهر قدیم آنتالیا، بندر قدیمی، موزه ی آنتالیا، مناره ییولی، دروازه هادریان، برج و باروی رومی، شهر باستانی ترمسوس، شهر باستانی پرگه، الممپوس و چیمائرا، چشمه های کارستی، غار کاراین، شهر تاریخی فاسلیز، غار کوکاین، آکواریوم بی نظیر آنتالیا و بسیاری مراکز دیگر تنها بخشی از این جاذبه هاست کهچشم هر مسافری را خیره می کند. این شهر هتل های بسیاری دارد. از هتل های لوکس با امکانات کامل که شما را از هرچیزی در خارج از هتل بی نیاز میکند تا هتل های ارزان که بیشتر امکانات اقامتی دارند و حتی اقامتگاه های سنتی در این شهر وجود دارد. این موضوع به شما کمک میکند تا بتوانید هزینه های سفر خود را به خوبی مدیریت کند. اما چیزی بسیار مهم است و نه تنها در آنتالیا، بلکه به هرشهری که به آن سفر میکنید باید حتما به آن توجه کنید و به سراغش بروید غذاست. غذا از مولفه های فرهنگی هر شهر و کشوری محسوب میشود و در خیلی از موارد از مهمترین موارد جذب توریست است.در آنتالیا غذاهای ترکی، به بهترین شکل ممکن پخته می شود و از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار هستند. انواع صبحانه های متنوع، انواع کباب، پیتزای ترکی یا محم عجین، یاپراک سارما، دلمه، مرغ و برنج ترکی، بادمجان شکم پر، سوپ عدس، سوپ ماست، سوپ ترخینه، باقلوا، کادایف، بامیه، پودینگ برنج و نوشیدنی هایی مثل آیران که نوعی دوغ است از جمله این غذاهای بی نظیر است.