ژاپن

 ژاپن یا کشور آفتاب تابان ،کشوری در آسیای شرقی و اقیانوس آرام است. ژاپنی ها کشور خود را خاستگاه خورشید میدانند و با اینکه ژاپن یک کشور پیشرفته هست هنوز هم به سنت های دیرین خود پایبند هستند.. مردم ژاپن به زبان ژاپنی صحبت می کنند و جالب است که بدانید زبان ژاپنی دارای 3 رسم الخط است که یادگیری آن بسیار سخت است. ژاپن دارای جاذبه های گردشگری طبیعی ، تاریخی و مدرن زیادی است. اگر میخواهید بدانید که راهبان بودایی چطور زندگی میکنند یا بزرگترین برندهای جهان در کجای ژاپن به فعالیت مشغولند به ادامه مطلب بروید.یکی از مکان های گردشگری ژاپن کویا سان یا کوه کویا میباشد (سان در ژاپنی به معنی آقا یا خانم میباشد و در ژاپن به بعضی از کوه ها و حتی پول هم به خاطر احترام سان اضافه میکنند). این کوه مهمترین مکان برای پیروان بودایی شینگون می باشد که توسط شخصی به نام کوبو داییشی معرفی شده است. این محل محل دفن کوبو داییشی است. شما میتوانید در این محل با نحوه زندگی راهبان بودایی از نزدیک آشنا شوید زیرا گردشگران میتوانند یک شب در آنجا اقامت داشته باشند
آئوشیما یا جزیره گربه ها یکی دیگر از مکان هایی هست که نظر گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. تعداد گربه های این جزیره از انسان های آن بیشتر است و زندگی مسالمت آمیزی بین آنها برقرار است. جالب است که بدانید گربه ها بومی جزیره نیستند و در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 برای مبارزه با هجوم موش ها به این جزیره آورده شدند و بعد از قلع و قمع کردن موش ها خودشان صاحب جزیره شدند.
البته این فقط گربه ها نیستند که برای خود دارای جزیره هستند بلکه خرگوش ها هم جزیره ای به نام اوکونوشیما را به تصرف خود در آورده اند. جزیره ای زیبا که دارای پیشینه تاریخی خوبی نیست.